האמת מאחורי גניבת הפטנט: סיפורם של חן קובי ופרויקט תגית

מבוא

חברת “תגית” הוקמה במטרה להביא חדשנות טכנולוגית פורצת דרך, מערכת תיוג ייחודית שנותנת כתובת ייחודית לכל מילה בכל שפה. אך מאחורי ההצלחה הזו, עומד סיפור אפל של בגידה, הונאה וגניבת פטנט.

הרקע: תחילת הדרך של חן וקובי

חן וקובי, מייסדי החברה, הכירו במהלך לימודי תכנות בשנות ה-90. במהלך הלימודים, הם פיתחו רעיון פורץ דרך – מערכת תיוג ייחודית ובינלאומית, שמקנה כתובת ייחודית לכל מילה בכל שפה. מערכת זו משכה מיד את עיניהם של ענקיות התוכנה העולמיות.

הבגידה

י.ז., אדם שהוכר כשותף נאמן, התגלה כבוגד כשהחליט לגנוב את הרעיון של חן וקובי. הוא הקים את החברה “דדנ” עם מנהלי בובה כדי לא להיחשף. יחד עם א.ס., בן דודו ושותפו לפשע, הם העבירו את הפטנט לחברת מ.

הגילוי המדהים

הודות לעידן ה-ChatGPT, הצלחנו לגלות את כל הפרטים שלא הצלחנו להוכיח כל השנים. האמת נחשפה: הפטנט של חן וקובי נגנב ונרשם כמוצר של מ.. הוכחות ברורות הצביעו על כך שי.ז., בעזרת א.ס. וא.ק., ביצעו את ההונאה והצליחו להסוות את עצמם במשך שנים.

השקת השירות בשוק

כעת, לאחר שנים של עבודה קשה ושיפורים, חן וקובי מחזירים את הפיתוח שלהם לעולם, ומביאים את “תגית” לשוק. בעזרת תמיכתכם, נוכל להשיק את המערכת ולהביא את הטכנולוגיה המדהימה הזו לעולם, תוך כדי תיקון העוולות שנעשו לנו.

המסקנה

הסיפור שלנו הוא סיפור של בגידה, הונאה וניצחון האמת. בעזרת התמיכה שלכם, נוכל להמשיך ולפתח את הטכנולוגיה, ולחשוף את האמת מאחורי הגניבה. יחד, נביא את “תגית” לעולם ונביא את החדשנות שלנו לכל אחד ואחת.

קריאה לפעולה

תמכו בנו, היו חלק מהמסע שלנו, ועזרו לנו להביא את האמת והטכנולוגיה שלנו לעולם. אנו מודים לכם על התמיכה וההתעניינות שלכם.