האמת מנצחת

הסיפור של יז ו”ד”

בקרוב – חושפים את האמת הנסתרת

המסע שלנו מתחיל ברעיון המהפכני מאחורי תגית, שנועדה לנהל תגיות ייחודיות ומותאמות אישית. אולם, חזון זה התרסק בעקיצה כאשר יז, לצד בן דודו אס, גנבו את הרעיון והקימו את החברה “ד”.

הקמת החברה “ד”

יז ואס רשמו מנהלים פיקטיביים כדי להסתיר את מעורבותם. בתכנון קפדני, הם יצרו קשרים עסקיים שהפכו את הרעיון הגנוב ליישום חזק. בסופו של דבר, “ד” הפכה לספק DNS מוביל בישראל.

קשרים עסקיים והתרחבות

צמיחת החברה נבעה משותפויות אסטרטגיות שהם יצרו. שיתופי פעולה אלו הבטיחו את הצלחתה המתמשכת של “ד”, מה שהפך אותה לשחקן מפתח בתעשיית ה-DNS.

התחלות מוצלות

“ד” נרשמה באותו יום כמו “GetName Ltd”, החברה שהקמנו במקור לפיתוח והגנה על הרעיון המהפכני שלנו. התאמה זו מעלה שאלות על המקורות האמיתיים של “ד”.

הקשר הסינגפורי

יז לא עצר בהקמת החברה בישראל. הוא הרחיב את השפעתו לסינגפור, מחדש את הפטנט ומרמה חברות גדולות. הייצוג הכוזב של הפטנט אפשר לו לקבל דריסת רגל משמעותית בעולם העסקי.

עניין משפחתי

אחיו של יז השתתף במשחקים הפאראלימפיים באתונה 2004. דרך החברה שנולדה בחטא, “ד”, יז תרם לאירוע, מה ששילב את חייו האישיים והמקצועיים.

תיעוד ותמיכה

תומכינו מקבלים תיעוד מפורט שנבנה משאלות ותשובות עם ChatGPT, החושפים את הנרטיב המלא. זה כולל את הסיפור, הדמויות המעורבות, והחברה הענקית מאחורי הסצינה (רמז: זה לא גוגל).

קריאה לפעולה

אם אתם לקוחות של “ד”, נשמח אם תדעו שאולי אתם תומכים במיזם שנולד מחטא. אנו קוראים לכם לשקול מחדש ולתמוך בנו במאמצינו לשמור על חדשנות ושלמות ולשמור על הסיפור שלנו חי כהוכחה ניצחת שהאמת בלתי ניתנת לטשטוש.

הצטרפו אלינו

תמכו בתגית והפכו לחלק מקהילה שמעריכה אמת, חדשנות ובטיחות. יחד, נוודא שהצדק ינצח והחדשנות תשגשג.