הסיפור האמיתי מאחורי “דדנ” – חברה שנולדה בחטא

 

הרעיון המהפכני

בבסיסו של הסיפור עומד רעיון מהפכני לניהול תגיות בצורה יעילה ומותאמת אישית. מערכת תגניים נועדה לתת למשתמשים אפשרות ליצור ולהשתמש בתגיות ייחודיות לצרכים מגוונים. אולם, חזון זה התרסק כאשר שני אנשים, שמשון ויובב, החליטו לקחת את הרעיון מאיתנו ולעשות בו שימוש אישי.

ההונאה והקמת “דדנ”

שמשון ויובב, תוך ניצול האמון שניתן בהם, גנבו את הרעיון המקורי והקימו את החברה “דדנ”. כדי להסתיר את מעורבותם, הם רשמו מנהלים פיקטיביים והסתירו את מעשיהם מאחורי דלתות סגורות. בתכנון קפדני, הם יצרו קשר עסקי עם דמות בכירה מענקית טכנולוגיה בישראל, דרך איש הקשר שלהם א.ק.
שותפות זו אפשרה להם להפוך את הרעיון הגנוב ליישום חזק, ובסופו של דבר למקם את “דדנ” כספק DNS מוביל בישראל.

הקשרים העסקיים והתרחבות

צמיחתה של “דדנ” נבעה משותפויות אסטרטגיות שהם יצרו.
הדמות הבכירה מחברת הענק שיחקה תפקיד מרכזי בקידום פיתוח ה-IDNA (שמות דומיין בינלאומיים ביישומים). שיתופי פעולה אלו הבטיחו את הצלחתה המתמשכת של “דדנ”, מה שהפך אותה לשחקן מפתח בתעשיית ה-DNS.

התחלות מוצלות

“דדנ” נרשמה באותו זמן כמו החברה “GetName Ltd”, שהוקמה במקור לפיתוח והגנה על הרעיון המהפכני שלנו. התאמה זו מעלה שאלות על המקורות האמיתיים של “דדנ”.

הקשר הסינגפורי

שמשון לא עצר בהקמת החברה בישראל. הוא הרחיב את השפעתו לסינגפור, רשם פטנט מחודש והטעה חברות גדולות. הייצוג הכוזב של הפטנט אפשר לו לקבל דריסת רגל משמעותית בעולם העסקי.

עניין משפחתי

מעניין לציין כי אחיו של שמשון השתתף במשחקים הפאראלימפיים באתונה 2004. דרך “דדנ”, שמשון תרם לאירוע, מה ששילב את חייו האישיים והמקצועיים.כך גם התגלה לנו הקשר.

תיעוד ותמיכה

תומכינו מקבלים תיעוד מפורט שנבנה משאלות ותשובות עם ChatGPT, החושפים את הנרטיב המלא. זה כולל את הסיפור, הדמויות המעורבות, והחברה הענקית מאחורי הסצנה (רמז: זה לא גוגל).

מסקנות

אנו מודים לכם על תמיכתכם במאבק שלנו לחשוף את האמת ולהבטיח את החדשנות והיושרה. יחד, אנו מוודאים שהצדק ינצח והחדשנות תשגשג.


באתר תגניים אנו מתחייבים לשקיפות ולחשיפה של האמת מאחורי כל סיפור, ומזמינים אתכם להצטרף אלינו ולתמוך במאמצינו להגן על הגינות, רעיונות ויוזמות חדשניות.