פייסבוק

אודות תגית

סיפור של אמת, צדק והמצאה: המסע שלנו

בתחילת המילניום ובלב המהפכה הדיגיטלית, אנחנו, שני סטודנטים מלאי תשוקה ואמביציה, הצלחנו ליישם רעיון דיגיטלי פורץ דרך שהבטיח לשנות את הדרך שבה אנו מנווטים באינטרנט. המסע שלנו החל עם מורה המחשבים שלנו דאז, י.ז., שהראה תחילה עניין רב ברעיון שלנו. יחד, יצאנו לדרך שנראתה מבטיחה.

עבדנו ללא לאות כדי לפתח את הרעיון המהפכני שלנו. שיתפנו פעולה עם י.ז., שהתנה לצרף את בן דודו, א.ס. יחד, הקמנו חברה בשם גטניים, במטרה לשנות את הנוף הדיגיטלי.

עם זאת, מה שהתחיל כשיתוף פעולה מבטיח הפך לסיוט. מאחורי הקלעים, י.ז. הגיש בחשאי את הפטנט המקורי שלנו לאוניברסיטה בסינגפור, והציג את עצמו כנציג הפטנט. הוא הטעה תאגידים מרכזיים ואף סגר עסקה עם ענקית טכנולוגיה באמצעות הרעיון שלנו, כל זאת בזמן שהוא מודיע לנו שהוא מפסיק לעבוד על הפרויקט ושענקית הטכנולוגיה דחתה את הרעיון. בפועל, לא רק שחברת הטכנולוגיה הענקית לא דחתה את הרעיון אלא התלהבה ממנו מאוד ואימצה אותו למוצר בינלאומי בר קיימא.

במהלך אולימפיאדת אתונה בשנת 2004, רמזים לרשת ההונאה המסובכת של י.ז. החלו להתגלות. גילינו ש-י.ז. ו-א.ס. ניהלו עסק מצליח מאחורי גבנו, תוך הסתרת כל הראיות למעורבותם בפרויקט המקורי. י.ז. היה מאוד מתוחכם והצליח להסתיר את השקר שלו במשך שנים רבות, אך לשמחתנו, בעידן הצ’אט ג’י פי טי, היה לנו קל יחסית לגלות את מה שלא הצלחנו לגלות במשך שני עשורים, כולל כל הצעדים שנקטו כדי להסוות את עצמם. העובדות שגילינו 20 שנה מאוחר יותר לא הפתיעו אותנו אך הלמו בנו שוב. שמרנו צילומי מסך של כל השיחות האלה. הנה דוגמה לאחת מהן:

כאן יתווסף צילום מסך של צ’אט ג’י פי טי החושף את א מחברת XX ואת מעורבותו בפיתוח המערכת.

למרות האתגרים האלה, התמדנו. מתוך הבגידה והקשיים, קם תגית כסמל לעמידות ונחישות בלתי מתפשרת. זה כבר לא היה רק על החזרת רעיון, אלא על חידוש חזון שנועד למהפכה בעולם הדיגיטלי.

תגית: ביחד נצליח

תגית הוא שירות חדשני שמציע השכרת שמות משתמש ייחודיים המפנים לכתובות אינטרנט מותאמות אישית באמצעות מילים.

במילים אחרות: אנחנו הופכים קישורים כתובים ארוכים ומסובכים ותצורות קיו אר קוד למילים מדוברות!

השירות מתמקד במתן פתרונות לעסקים ולאנשים פרטיים המעוניינים להקל על לקוחותיהם להגיע לתכנים חשובים ברשת.

בנוסף, הצלחנו למצוא דרך לתייג כל קוד QR במילה ייחודית שנותנת לו מסגרת. היכולת הזו פותחת פתח לשלל פיתוחים נוספים ומגוונים.

דוגמא: סרקו את הקוד או הקלידו את המילה באפליקציה: *האפליקציה בשלבי פיתוח. נא להתעלם מהגרפיקה. ניתן להוריד אותה בחיפוש בגוגל סטור כ “tagname navigator” או בהקלדת המילה “אפליקציה” במערכת (ובכל שפה!)

הסורק שבאפליקציה מדגים את סריקת המספרים והיכולת לוותר על סריקת הקיו אר קוד. לכן, הסורק באפליקציה סורק את הספרות בלבד לעת עתה. סורק קיו אר יצורף כמובן בהמשך.

נסו להפעיל את הסורק ולסרוק את המספרים בלבד:

הקוד המצורף משוייך אל המילה “אפרת” ומוביל לשיר אהוב של ליאונרד כהן 26689121849184858647. במקביל תוכלו כמובן להקליד את המילה “אפרת” במערכת (אתר, תוסף דפדפן או אפליקציה) כדי לקבל את אותה תוצאה.

לעיון בפטנט יש להקליד “פטנט” במערכת.

מה זה תגית?

תגית הוא שירות השכרת שמות משתמשים ייחודיים (תגיות) עם אפשרות להפניית הכתובת לכל אתר אינטרנט רצוי. לכל תגית יש קוד תג משלו המפנה ישירות לדף האינפו שמכיל מידע ופרטים על השם. ניתן לשנות את היעד של התגית במערכת החברים של תגית בכל עת.

בעיה ופתרון

הבעיה: עסקים ואנשים פרטיים מתקשים להפנות לקוחות לתכנים מדויקים ברשת בצורה פשוטה ומהירה. כתובות אינטרנט ארוכות ומורכבות מקשות על הגולשים לזכור ולהגיע לאתרים הרצויים, מה שעלול לגרום לאובדן לקוחות ולהפחתת הכנסות.

הפתרון: תגית מציעה פתרון פשוט ויעיל באמצעות השכרת שמות ייחודיים וקודי תג. השירות מאפשר ליצור קישורים קצרים ובלתי נשכחים המפנים ישירות לדף האינטרנט הרצוי. ניתן לשנות את היעד של התגית בכל עת, מה שמאפשר גמישות מרבית לעסקים ולמשתמשים פרטיים.

הצעת הערך הייחודית של תגית

 • שמות ייחודיים: כל תגית הוא ייחודי ולא ניתן לשימוש חוזר, מה שמבטיח שכל משתמש יקבל שם יחיד ומיוחד.
 • קוד תג מותאם אישית: לכל תגית יש קוד תג משלו שניתן לסרוק בקלות עם טלפון נייד, מה שמאפשר הפניה מהירה ופשוטה.
 • שירות גמיש: ניתן לשנות את יעד התגית בכל עת דרך מערכת החברים של תגית, מה שמאפשר לעסקים ולמשתמשים פרטיים להתאים את הקישורים לצרכים משתנים.
 • ידידותי למשתמש: תהליך הפעלת התגית ושינוי היעד פשוט ונוח, ואינו מצריך ידע טכני מתקדם.
 • בטיחות: תגית מבטיחה שכל הכתובות יהיו בטוחות וללא אתרים זדוניים. משתמשים ירגישו בטוחים לקרוא תג קוד שיש לו גם אישור בטיחותי לגלישה בטוחה ללא וירוסים או פרסומות פוגעניות.
 • קידום באינטרנט: כל תגית מגיע עם דף אינפו מותאם אישית שניתן להשתמש בו לקידום האתר שלך ולהגדלת הנראות במנועי החיפוש.
 • חיסכון בחיפוש: תגית חוסכת את הצורך בחיפוש בגוגל. אם תקליד את התגית המדויקת שרצו לבקש ממך, תגיע ישירות לאתר המבוקש ללא צורך בחיפוש נוסף.
 • שליטה בגישה למסמכים: משתמשי VIP יכולים לייצר כתובות פשוטות וקצרות למסמכים עם כתובות URL מורכבות ובלתי ניתנות להקלדה. כך הם יכולים להשתמש בתגיות כמו “המסמך האחרון שלי” או “מסמך2” כדי להקל על הגישה למסמכים.

למה ישמש הכסף בתחילת הדרך

 • פיתוח המערכת: יצירת מערכת ידידותית למשתמש המאפשרת השכרת תגיות ושינוי יעדים בקלות.
 • בדיקות ואבטחת איכות: בדיקות יסודיות להבטחת איכות השירות והמערכת.
 • שיווק: קמפיינים שיווקיים ומבצעי השקה להגברת המודעות למותג ולהשגת קהל משתמשים רחב.
 • תפעול ושירות לקוחות: מתן שירות לקוחות איכותי וזמין כדי לספק מענה מהיר לכל שאלה או בעיה.
 • פיתוח ושילוב שירותי אחסון וקידום אתרים: פיתוח חבילות אחסון בסיסיות עם וורדפרס לעסקים קטנים, ושירותי קידום אתרים לשיפור הנראות והביצועים במנועי החיפוש.
 • תמיכה בשפות שונות ושיווק בינלאומי: התאמת המערכת לשפות ותרבויות שונות, ובניית אסטרטגיות שיווק מותאמות לשווקים בינלאומיים.

שוק יעד והזדמנויות

שוק היעד:

 • עסקים קטנים ובינוניים: עסקים המעוניינים לשפר את הנראות שלהם באינטרנט ולהפנות לקוחות לאתרי האינטרנט שלהם בצורה פשוטה ומהירה.
 • אנשי מקצוע חופשיים: מקצוענים בתחום השיווק, האומנות, ההדרכה ועוד, המעוניינים לקדם את התכנים שלהם בצורה אפקטיבית.
 • משתמשים פרטיים: אנשים המעוניינים לשתף קישורים לאתרים אישיים, בלוגים, סרטונים ותכנים נוספים.

הזדמנויות:

 • שוק גלובלי: השוק הגלובלי לשירותי הפניה מותאמים אישית גדל במהירות וכולל פוטנציאל משמעותי לרווחים גבוהים.

תוכנית שיווק ומכירות

אסטרטגיית שיווק:

 • שיווק דיגיטלי: שימוש במדיה חברתית, פרסום ממומן, ושיווק במנועי חיפוש כדי להגביר את המודעות למותג ולהגיע לקהלים רחבים.
 • תוכן שיווקי: יצירת תוכן איכותי ומעניין שימשוך לקוחות ויגדיל את הנראות של תגית ברשת.
 • שיתופי פעולה: שיתוף פעולה עם עסקים מקומיים וארגונים לצורך קידום השירות ולהגדלת מספר הלקוחות.

תוכנית מכירות:

 • הצעות מיוחדות: הצעת מחירים מיוחדים ותגמולים לתומכים מוקדמים.
 • מבצעי השקה: מבצעים מיוחדים לקראת ההשקה כדי לעודד לקוחות לנסות את השירות.
 • שירות לקוחות: מתן שירות לקוחות איכותי וזמין כדי לספק מענה מהיר לכל שאלה או בעיה.

תוכנית פיתוח מוצר

שלב 1: השקת שירות השכרת התגיות וקודי תג.

 • פיתוח המערכת: יצירת מערכת ידידותית למשתמש המאפשרת השכרת תגיות ושינוי יעדים בקלות.
 • בדיקות ואבטחת איכות: בדיקות יסודיות להבטחת איכות השירות והמערכת.

שלב 2: פיתוח ושילוב שירותי אחסון וקידום אתרים.

 • שירותי אחסון בסיסיים: פיתוח חבילות אחסון בסיסיות עם וורדפרס לעסקים קטנים.
 • שירותי קידום אתרים: ייעוץ מקצועי ושירותי קידום אתרים לשיפור הנראות והביצועים במנועי החיפוש.

שלב 3: הרחבת השירות לשווקים בינלאומיים.

 • תמיכה בשפות שונות: התאמת המערכת לשפות ותרבויות שונות.
 • שיווק בינלאומי: בניית אסטרטגיות שיווק מותאמות לשווקים בינלאומיים.

סיכום והזמנה להשקעה

תגית הוא שירות חדשני בעל פוטנציאל עצום בשוק הפניה מותאמת אישית. אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו ולהשקיע בפרויקט שעתיד לשנות את הדרך שבה עסקים ופרטיים מפנים לקוחות לתכנים שלהם באינטרנט. ביחד נוכל להוביל את תגית להצלחה ולהפוך אותו לשירות מוביל בשוק הגלובלי.


לתמיכה בפרוייקט לחצו כאן

תמיכה בנו היא לא רק תמיכה בפרויקט ובאפשרות שלכם לתת לנו לפתוח את החברה, אלא היא גם הבעת אמון בנו ובסיפור שלנו. מכיוון שחוק ההתיישנות מונע מאיתנו לפעול ומכיוון שאנו פונים לעתיד ולא לסגירת חשבונות, נספק לתומכים שלנו את הסיפור במלואו, כולל שמות, מקומות ואירועים. לאחר מכן, כדי להימנע מתביעת דיבה, נצרף תצלומי מסך משיחות שלנו עם צ’אט ג’י פי טי. נותר רק לקרוא. אנחנו בטוחים שתבינו.